Loreal: kosmetyki dla wymagających kobiet

Kobiety chętnie sięgają po kosmetyki naprawdę bardzo dobrej jakości. Dlatego cenią uznane marki o długiej historii, które nigdy nie zaliczyły wpadki. Taką jest bez wątpienia firma Loreal, której historia zaczęła się w 1907 roku. Dzisiaj jest to prawdziwy gigant kosmetyczny, który w swojej ofercie ma szeroki wybór rozmaitych kosmetyków.

Jak to się zaczęło?

Jak wspomnieliśmy we wstępie, historia marki Loreal rozpoczęła się w 1907 roku. To wówczas Eugene Schueller – młody chemik – wyprodukował pierwszą farbę do włosów. Co ciekawe, zrobił to w zaciszu własnego domu. Jak się okazało, farba została zaakceptowana przez paryskich fryzjerów. Był to pierwszy krok do ogromnego sukcesu. Bardzo szybko otworzył firmę zajmującą się produkcją farb do włosów. Zaledwie kilka lat po jej powstaniu nadano jej nazwę tak dobrze znaną dzisiaj.

Dalszy rozwój

Firma bardzo szybko się rozwijała. Po zaledwie kilku latach od otwarcia mogła pochwalić się oddziałami w Stanach Zjednoczonych, Rosji, Brazylii, a nawet w krajach Dalekiego Wschodu. Młody chemik miał bez wątpienia smykałkę do interesów. Szybko stworzył dział marketingu, a także prac badawczych, co pozwoliło mu na uruchomienie masowej produkcji. Co więcej, nie zajmował się już tylko produkcją farb do włosów. Jego firma oferowała także kosmetyki pielęgnacyjne. A w roku 1936 – jako pierwsza – wypuściła na rynek kosmetyk mający zapewnić ochronę przed promieniami słonecznymi. Kiedy Eugene zmarł, firmą zajęła się jego córka.

Loreal Prodigy

To produkt, o którym nie można nie wspomnieć, mówiąc o marce Loreal. Jest to doskonałej jakości farba do włosów, w której zastosowano niezwykle nowoczesną technologię. Bazuje ona na tak zwanych mikroolejach. Dzięki temu kolor jeszcze lepiej wnika we włosy, zapewniając spektakularny efekt. Jednocześnie trzeba podkreślić, że farba jest w pełni bezpieczna dla włosów. Nawet jej regularne stosowanie nie przyczynia się do pogorszenia ich kondycji. To farba, którą śmiało można polecić nawet najbardziej wymagającym kobietom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *