Jasne podłogi z paneli laminowanych

Jasne podłogi z paneli laminowanych

Oferta paneli laminowanych staje się coraz jaśniejsza – w dosłownym znaczeniu. To pokazuje, jak trend na ciemne podłogi egzotyczne ustępuje miejsca różnym jasnych odcieniom szarości, beżów, złamanej i czystej bieli.

Możemy znaleźć podłogę o tych barwach udającą betonowe płyty, terakotę, kamień, drewno, metal, szkło, skórę. Imitacje bywają niezwykle udane. Panele laminowane nie tylko wyglądają jak naśladowane powierzchnie, ale także mają ich fakturę, na przykład chropawość betonu czy słoje drewna.

Te przypominające taflę szkła są gładkie i urzekają niezwykłym połyskiem, który jest rezultatem hartowania strumieniem elektronów

Kolejną propozycją są designerskie jasne posadzki panelowe stworzone przez projektantów światowej sławy. Intrygująco wygląda na przykład jasna podłoga z pasami światłocieni zaprojektowana przez Bena van Berkela. Jasne podłogi laminowane, podobnie jak drewniane czy ceramiczne, można dobrać do każdej aranżacji. Podstawą nowoczesnego wnętrza może być biała, lśniąca posadzka „szklana”, panele z designerskim wzorem lub imitujące beton. Są też takie laminaty, które wyglądają na „wiekowe” – można kupić panele udające kamień nadszarpnięty zębem czasu albo drewniane „deski” z wgnieceniami i wybarwieniami. Interesująca jest też laminowana podłoga, która przypomina drewnianą pomalowaną białą farbą wytartą przez stopy domowników. Jeżeli szukasz informacji na temat podobnego rozwiązania to zdecydowanie powinieneś przejrzeć dostępne w Internecie możliwości, a dzięki nim dowiecie się, co dla was będzie najlepsze.

Wykorzystanie możliwości internetowych pozwala znacząco oszczędzić czas

Zdecydowanie warto korzystać z podobnych wariantów, które zdobywają coraz to większe zainteresowanie. Jeżeli szukasz informacji na temat podobnego rozwiązania to zdecydowanie powinieneś przejrzeć dostępne w Internecie możliwości, a dzięki nim dowiecie się, co dla was będzie najlepsze. Wykorzystanie możliwości internetowych pozwala znacząco oszczędzić czas. Zdecydowanie warto korzystać z podobnych wariantów, które zdobywają coraz to większe zainteresowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *